Necid i Chukwu nie zagrają z Lechią Gdańsk

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Niedziela, 19 Marzec 2017 15:20
Tomas Necid i Daniel Chima Chukwu nie zagrają w meczu z Lechią Gdańsk. Obaj piłkarze nie zostali powołani przez Jacka Magierę na niedzielne spotkanie na szczycie w Lotto Ekstraklasie.
W jakim składzie Legia wystąpi przeciwko Lechii? (fot. Cezary Musiał)Pierwszy napastnik jest kontuzjowany, natomiast drugi wciąż jest doszedł do pełni formy i nie jest jeszcze gotowy na obciążenia meczowe. - Cały czas kontuzjowany jest Tomas Necid. Daniel Chima Chukwu w czwartek normalnie trenował z zespołem, pierwszy raz po powrocie do zdrowia - powiedział Magiera.

- W ataku mamy do dyspozycji Miroslava Radovicia, Kaspra Hamalainena czy Tina Maticia, który jest młodym graczem i występuje na pozycji napastnika - dodał szkoleniowiec Legii.

Dobrą informacją dla sympatyków Wojskowych jest powrót do gry Michała Kucharczyka, który pauzował ostatnio z powodu kontuzji. Skrzydłowy wrócił jednak do pełni zdrowia i w niedzielny wieczór będzie do dyspozycji trenera.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.net
Necid i Chukwu nie zagrają z Lechią Gdańsk
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji