Nowak: Nie jesteśmy zdruzgotani psychicznie

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Niedziela, 19 Marzec 2017 13:17
Dwie porażki z rzędu na pewno wpłynęły na morale w szatni Lechii Gdańsk. Piotr Nowak, szkoleniowiec biało-zielonych dał jednak jasno do zrozumienia, że jego piłkarze nie są rozbici mentalnie i odpowiednio przygotowali się do spotkania z Legią Warszawa.
Piotr Nowak


Lechia przegrał dwa ostatnie mecze wyjazdowe: z Lechem Poznań (0:1) i Ruchem Chorzów (1:2). Przed własną publicznością podopieczni Nowaka to jednak zupełnie inna drużyna, która jest w stanie pokonać każdego rywala.


- Ostatnie dni poświęciliśmy na to, by jak najlepiej przygotować się do spotkania z Legią. Zarówno pod względem taktycznym i mentalnym. Ponieśliśmy dwie porażki z rzędu, które nie zdruzgotały nas psychicznie, niemniej jednak pokazały one, nad czym musimy popracować. Chodzi przede wszystkim o defensywę. W ostatnich spotkaniach zbyt łatwo traciliśmy bramki, co musimy koniecznie poprawić - powiedział Nowak.

Szkoleniowiec Lechii uważa, że pomimo dwóch porażek, dramatyzowanie byłoby niewskazane. - Nie spadliśmy przecież na dno tabeli. Na pewno było trochę negatywnych emocji, ale musimy nad nimi zapanować - kontynuował.

- Legia też na początku rundy była w lekkim dołku, jednak teraz wróciła na właściwe tory. Dlatego w niedzielnym meczu musimy przede wszystkim wyeksponować nasze dobre strony, zagrać skutecznie, efektywnie i efektownie. Nasz cel jest jeden w każdym meczu i jest nim zwycięstwo - zakończył.

Lechię i Legię dzieli w ligowej tabeli zaledwie jeden punkt.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Lechia Gdańsk
Nowak: Nie jesteśmy zdruzgotani psychicznie
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji