"Futbol nie jest sprawiedliwy. Nie zasłużyliśmy na porażkę"

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Niedziela, 19 Marzec 2017 11:28
- Futbol jest niesprawiedliwy - powiedział po spotkaniu z Ruchem Chorzów Piotr Stokowiec. Trener Zagłębia Lubin musiał się pogodzić z porażką swojej drużyny w starciu z niżej notowanym przeciwnikiem.
Piotr Stokowiec nie miał po meczu z Ruchem powodów do zadowolenia (fot. Łukasz Skwiot)Zagłębie przegrało przed własną publicznością (0:1), jednak zdaniem Stokowca, jego piłkarze nie zasłużyli sobie na to, by zakończyć spotkanie bez jakiekolwiek zdobyczy punktowej. -  Nie zasłużyliśmy na porażkę, oddaliśmy kilkanaście strzałów, a statystyki były po naszej stronie - kontynuował.

- Chcieliśmy grać w piłkę i odpowiednio się bronić, ale Ruch wykorzystał swoje atuty. Punkty dał kontratak. My chcemy grać podobnie, ale z większą skutecznością. Teraz cierpimy, ale Zagłębie w tym sezonie jeszcze się pokaże. - zakończył.

Pomimo porażki, Miedziowi utrzymali wysokie miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Zagłębie ma na swoim koncie 38 punktów i plasuje się na piątej lokacie.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Zagłębie Lubin
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji