Sprzedano już ponad 34 tys. biletów na mecz Lechia - Legia

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Niedziela, 19 Marzec 2017 11:04
Starcie Lechii Gdańsk z Legią Warszawa będzie bez dwóch zdań świetnym widowiskiem sportowym, ale oprócz emocji na boisku, gorąco będzie również na trybunach. Gdański klub poinformował bowiem, że sprzedał już ponad 34 tysiące biletów na ten mecz.
Ilu kibiców obejrzy niedzielne starcie Lechii z Legią? (fot. Łukasz Skwiot)Lechia już kilka dni temu pobiła rekord rozprowadzonych wejściówek na swoje domowe spotkanie w obecnym sezonie. Jak się jednak okazało, zainteresowanie meczem jest ogromne i bilety nadal sprzedają się bardzo dobrze. Obecnie, licznik zajętych miejsc na Energa Stadionie zatrzymał się na 34 tysiącach.

"Na liczniku sprzedanych biletów na spotkanie Lechia Gdańsk - Legia Warszawa znajdują się 34 tysiące. Już jakiś czas temu pobiliśmy rekord frekwencji na meczu Lechii na Stadionie Energa Gdańsk w tym sezonie Lotto Ekstraklasy. Ale na tym nie poprzestajemy! Akcja #IdziemyNaRekord trwa! Wejściówki na mecz Lechia - Legia wciąż w sprzedaży!"

Oficjalna pojemność gdańskiego stadionu to 43 615 miejsc. Niewykluczone, że frekwencja podczas meczu z Legią przekroczy 35 tysięcy.

Starcie Lechii z Legią odbędzie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 18.

AKTUALIZACJA:

Sprzedano już ponad 35 tysięcy biletów.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Lechia Gdańsk
Sprzedano już ponad 34 tys. biletów na mecz Lechia - Legia
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji