Madej będzie się tłumaczył przed Komisją Ligi - Ekstraklasa - Wydarzenia

Madej będzie się tłumaczył przed Komisją Ligi

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Wtorek, 14 Marzec 2017 08:06
Łukasz Madej będzie musiał się tłumaczyć ze swojego zachowania po ligowym meczu z Piastem Gliwice. Skrzydłowy Śląska Wrocław wdał się wtedy w przepychankę z Hebertem, co zakończyło się ukaraniem obu zawodników czerwonymi kartkami.
Czy tłumaczenia Łukasza Madeja przekonają Komisję Ligi? (fot. Łukasz Skwiot)Doświadczony piłkarz będzie musiał teraz stanąć przed obliczem Komisji Ligi, a od jego tłumaczeń będzie zależało to, jaka kara zostanie na niego nałożona. - Doszło do jakiejś tam przepychanki i tyle. Ostatnie minuty, emocje, pchnął mnie przy aucie i może nie wytrzymałem. Nie powinienem dać się tak sprowokować - powiedział Madej, którego cytuje serwis "slasknet.com".

Skrzydłowy Śląska uważa, że to on jest poszkodowanym w całej sprawie. - Myślę, że komisja spojrzy na to łagodnie, bo nie było uderzenia łokciami, czegoś takiego. To ja byłem poszkodowany, bo Hebert zaatakował mnie od tyłu łokciem. Pojadę, wytłumaczę się, mam nadzieję, że komisja spojrzy łaskawym okiem ze względu na moje doświadczenie - dodał.

W obecnym sezonie 34-latek wystąpił na wszystkich frontach w 20 spotkaniach w barwach WKS-u. W tym czasie udało mu się strzelić jednego gola.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. slasknet.com
Madej będzie się tłumaczył przed Komisją Ligi
 
Podziel się newsem
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji