Milos Krasić na dłużej w Lechii Gdańsk?

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Czwartek, 12 Styczeń 2017 08:24
Lechia Gdańsk zamierza dołożyć wszelkich starań, by zatrzymać w klubie Milosa Krasicia. Umowa piłkarza wygasa wraz z końcem czerwca, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że zostanie ona przedłużona.

Milos Krasić na dłużej w Lechii Gdańsk? (foto: Łukasz Skwiot)

Najświeższe doniesienia z Lotto Ekstraklasy na PiłkaNożna.pl - KLIKNIJ!


Jak wynika z informacji "Przeglądu Sportowego" Serb bardzo dobrze czuje się w Gdańsku i nie planuje na razie zmieniać otoczenia. W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o jego ewentualnym przejściu do Legii Warszawa, lub wybraniu amerykańskiego kierunku i grze w Major League Soccer, jednak na ten moment niewiele wskazuje na takie właśnie rozwiązanie.

Krasić wrócił do Gdańska po zimowej przerwie i niewykluczone, że jeszcze przed startem rundy wiosennej uda mu się osiągnąć z klubem porozumienie w sprawie warunków nowego kontraktu.

W obecnym sezonie 32-latek wystąpił na wszystkich frontach w 20 meczach dla Lechii, a jego dorobek zamyka się w golu i pięciu asystach. To w dużej mierze dzięki jego dobrej grze gdańszczanie są obecnie jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa Polski.

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Przegląd Sportowy
Milos Krasić na dłużej w Lechii Gdańsk?
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji