Wisła Płock skreśliła Ivicę Vrdoljaka - Ekstraklasa - Wydarzenia

Wisła Płock skreśliła Ivicę Vrdoljaka

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Czwartek, 12 Styczeń 2017 07:13
Ivica Vrdoljak miał być poważnym wzmocnieniem Wisły Płock, do której dołączył na początku sezonu. Miał, ponieważ podczas rundy jesiennej nie zagrał on w ani jednym meczu i nic dziwnego, że w klubie stracili już do niego cierpliwość.

Kiedy były kapitan Legii Warszawa wróci na boisko? (foto: Łukasz Skwiot)

Najświeższe doniesienia z Lotto Ekstraklasy na PiłkaNożna.pl - KLIKNIJ!


Doświadczony pomocnik, który przed dołączeniem do Wisły rozwiązał swój kontrakt z Legią Warszawa, otrzymał od Nafciarzy sporo czasu na dojście do pełni formy po długiej przerwie spowodowanej kontuzją. Jak się jednak okazało, Vrdoljak nie zdołał się przygotować do gry i nie pojawił się w ubiegłym roku na boisku.

To jednak nie wszystko. Na ten moment piłkarz nie jest zdolny, by móc odbyć z kolegami z drużyny zimowe przygotowania, co przelało już definitywnie czarę goryczy. Żadnych wątpliwości w sprawie pomocnika nie mają trener i prezes Wisły.

- Trener faktycznie zakomunikował piłkarzowi, że bardzo trudno mu będzie zaistnieć w drużynie, ale nie można się temu dziwić. Czeka nas intensywna runda, tymczasem Vrdoljak nie jest w stanie przepracować żadnego z dwóch obozów, jakie mamy w planach. W takiej sytuacji ciężko oczekiwać, że później wywalczyłby miejsce w składzie - stwierdził Jacek Kruszewski, którego cytuje "WP Sportowe Fakty".

Na razie nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle kariera Vrdoljaka będzie mogła zostać reaktywowana.

gar, PiłkaNożna.pl
źr. WP Sportowe Fakty
Wisła Płock skreśliła Ivicę Vrdoljaka
 
Podziel się newsem

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji