Marcin Robak wrócił do treningów

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Środa, 11 Styczeń 2017 21:39

Marcin Robak jest już w pełni sił, dzięki czemu mógł wrócić do treningów z całym zespołem Lecha. 34-letni napastnik Kolejorza w ostatnich dniach zmagał się z urazem mięśniowym.

Foto: Łukasz Skwiot

Rumak: Lech faworytem do mistrzostwa - KLIKNIJ!

Robak doznał kontuzji podczas jednego z treningów biegowych. Z tego powodu doświadczony napastnik musiał opuścić zajęcia na początku tego tygodnia. Do ćwiczeń z całą drużyną wrócił dopiero w środę.

Niebawem do kolegów z zespołu powinni dołączyć także kolejni zawodnicy, którzy zmagają się z drobnymi urazami. Mowa o Radosławie Majewskim oraz Szymonie Pawłowskim.

- Pawłowski przeszedł badanie USG, które wykazało naciągnięcie mięśnia. Problemy z mięśniem po pierwszym treningu ma też Radek Majewski. Obaj pracują indywidualnie i wkrótce dołączą do całego zespołu. Decyzja o ich występie w sobotnim sparingu zostanie podjęta pod koniec tygodnia – powiedział dr Andrzej Pyda, klubowy lekarz Kolejorza.

Najświeższe doniesienia z Ekstraklasy na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

W najbliższą sobotę drużyna prowadzona przez Nenada Bjelicę rozegra pierwszy tej zimy mecz sparingowy. Na bocznym boisku przy ulicy Bułgarskiej Lech zmierzy się z Sokołem Kleczew.

kwit, PiłkaNożna.pl

Źródło: Lech Poznań

Marcin Robak wrócił do treningów
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji