Bramkarz Jagiellonii z nowym kontraktem - Ekstraklasa - Wydarzenia

Bramkarz Jagiellonii z nowym kontraktem

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Środa, 11 Styczeń 2017 16:00
Damian Węglarz będzie bronił barw Jagiellonii Białystok do końca czerwca 2019 roku. Młody bramkarz zaakceptował propozycję władz klubu i złożył swój podpis pod nowym kontraktem.
Najświeższe doniesienia z Lotto Ekstraklasy na PiłkaNożna.pl - KLIKNIJ!


Poprzednia umowa 20-latka obowiązywała jedynie do końca obecnego sezonu, jednak w Białymstoku uznano, że Węglarz bardzo dobra inwestycja na przyszłość i dlatego zaproponowano prolongatę kontraktu.

- Na pewno jestem bardzo zadowolony z przedłużenia umowy. Stabilizacja jest bardzo potrzebna do rozwoju każdemu zawodnikowi. Mam tutaj wspaniałe warunki do dalszej pracy i nauki. Trafiła mi się fajna okazja i jestem bardzo wdzięczny za to, że uwierzono we mnie - stwierdził sam zainteresowany.

- Rozmawiałem wcześniej z trenerem. Wczoraj też się spotkaliśmy, ale nie będę zdradzał szczegółów. Trenerzy powiedzieli, co o mnie sądzą i jak widzą moją rolę w zespole. Jestem zadowolony z tego, co usłyszałem i z tego, że nadal będę mógł być częścią tego projektu - dodał Węglarz.

20-letni bramkarz wystąpił w tym sezonie w trzech spotkaniach w barwach Jagi (dwóch w Pucharze Polski i jednym w ekstraklasie). W tym czasie zachował dwa czyste konta.

gar, PiłkaNożna.pl
źr. jagiellonia.pl
Bramkarz Jagiellonii z nowym kontraktem
 
Podziel się newsem

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji