Wisła Kraków także zainteresowana Kamilem Mazkiem

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Środa, 11 Styczeń 2017 12:33
We wtorek - powołując się na informacje "Gazety Wrocławskiej" - informowaliśmy, że Kamil Mazek jest bliski przejście do Zagłębia Lubin. Jak się jednak okazało, Miedziowi nie są wcale jedynym klubem zainteresowanym usługami pomocnika Ruchu Chorzów.

Kamil Mazek nie może się uskarżać na brak zainteresowania (foto: Łukasz Skwiot)

Najświeższe doniesienia z Lotto Ekstraklasy na PiłkaNożna.pl - KLIKNIJ!


- Wszystko idzie swoim torem. Tydzień dopiero się zaczął, więc możliwe, że jeszcze w jego trakcie poinformujemy o zakontraktowaniu nowego bocznego pomocnika. W klubie wszyscy są zgodni, że na tej pozycji potrzebujemy wzmocnieni - powiedział Robert Sadowski, prezes Zagłębia.

Zawodnikiem, który znajduje się na celowniku Miedziowych jest właśnie Mazek, któremu za pół roku wygasa umowa z Ruchem i dlatego zimowe okno transferowe jest już dla Niebieskich ostatnią okazją do zarobienia na nim jakichkolwiek pieniędzy.

Serwis "WP Sportowe Fakty" uważa, że oprócz Zagłębia, do gry o Mazka włączyła się również Wisła Kraków. Biała Gwiazda szuka nowych opcji w formacji ofensywnej przed rundą wiosenną, a jednym z kandydatów do przeprowadzki na Reymonta jest właśnie pomocnik Ruchu.

Wspomniany Kamil Mazek wystąpił w obecnym sezonie w osiemnastu spotkaniach na wszystkich frontach dla Niebieskich. Na boisku spędził łącznie 1204 minuty.

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Gazeta Wrocławska
WP Sportowe Fakty

Wisła Kraków także zainteresowana Kamilem Mazkiem
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji