Magiera: Transfery? Pytajcie Żewłakowa

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Wtorek, 10 Styczeń 2017 08:16
Czy podczas tej zimy, ktoś odejdzie jeszcze z Legii Warszawa? A może mistrz Polski poczyni kolejne inwestycje i wzmocni swoją kadrę przed wiosennymi zmaganiami w ekstraklasie i Lidze Europy. Na te pytania nie chciał odpowiadać trener Jacek Magiera, który wszystkich zainteresowanych odesłał do Michała Żewłakowa.

Jacek Magiera nie chciał odpowiedzieć na pytanie o kolejne transfery (foto: Łukasz Skwiot)

Najświeższe doniesienia z Lotto Ekstraklasy na PiłkaNożna.pl - KLIKNIJ!


Przy Łazienkowskiej to właśnie w gabinecie dyrektora sportowego zapadają kluczowe decyzje, jeśli chodzi o sprzedaż i kupno zawodników. Magiera podczas rozmowy z "Legia.net" zdradził, że cały czas pozostaje z Żewłakowem w kontakcie, ale to on wie najlepiej, czy Legia ma w planach kolejne ruchy transferowe.

- Nie jestem w stanie powiedzieć, czy do Legii ktoś jeszcze przyjdzie. Trudno powiedzieć, wszystko się może wydarzyć. Cieszę się, że spotkałem się już z chłopakami. Chciałbym, by moi zawodnicy, których posiadam, byli zdrowi - powiedział trener.

- Nie odpowiem wam również na pytanie, czy ktoś od nas odejdzie. Musicie podpytać Michała Żewłakowa, który jest dyrektorem sportowym. Ja pozostaję z nim cały czas w kontakcie. Na bieżąco informuje mnie, co się dzieje w klubie - dodał.

Jak na razie, z Legią podczas tej zimy pożegnali się Nemanja Nikolić, który przeszedł do Chicago Fire, a także Bartosz Bereszyński, który będzie kontynuował swoją karierę w Sampdorii Genua. Do klubu przyszli z kolei Artur Jędrzejczyk, Dominik Nagy oraz Daniel Chima Chukwu.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.net
Magiera: Transfery? Pytajcie Żewłakowa
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji