Prijović nie otrzymał zgody na transfer

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Sobota, 07 Styczeń 2017 17:02
Nie ma na razie tematu odejścia Aleksandara Prijovicia z Legii Warszawa. Napastnik i jego przedstawiciele spotkali się z włodarzami klubu, jednak nie doprowadziło to do zmiękczenia stanowiska mistrza Polski.

Prijović nie otrzymał od klubu pozwolenia na transfer (foto: Łukasz Skwiot)

Najświeższe doniesienia z Lotto Ekstraklasy na PiłkaNożna.pl - KLIKNIJ!


Przypomnijmy, że Prijović ogłosił przed kilkunastoma dniami, że jego czas przy Łazienkowskiej dobiegł już końca i jest on gotowy na zrobienie następnego kroku w swojej karierze. Napastnik miał się przenieść do Chin, jednak władze Legii nie chciały słyszeć o takim rozwiązaniu, a przynajmniej nie za pieniądze oferowane przez potencjalnego kupca.

Serwis "Legia.net" donosi, że na moment obecny decyzja jest taka, że Prijović ma dojść do pełni zdrowia po kontuzji i wrócić do treningów z kolegami. Stan ten się utrzyma do czasu, aż klub z Chin nie złoży w jego sprawie takiej propozycji, które zadowoli Bogusława Leśnodorskiego i spółkę.

Nieoficjalnie wiadomo, że Legia Warszawa oczekuje za swojego napastnika około 3 milionów euro i nie zamierza schodzić z ceny, tym bardziej w stosunku do Chińczyków, którzy podczas tej zimy wydali już krocie na nowych piłkarzy.

26-letni Prijović wystąpił w tym sezonie w 25 spotkaniach na wszystkich frontach w barwach Legii. W tym czasie udało mu się strzelić osiem goli i zapisać na swoim koncie cztery asysty.

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.net
Prijović nie otrzymał zgody na transfer
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji