Prijović nie otrzymał zgody na transfer

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Sobota, 07 Styczeń 2017 17:02
Nie ma na razie tematu odejścia Aleksandara Prijovicia z Legii Warszawa. Napastnik i jego przedstawiciele spotkali się z włodarzami klubu, jednak nie doprowadziło to do zmiękczenia stanowiska mistrza Polski.

Prijović nie otrzymał od klubu pozwolenia na transfer (foto: Łukasz Skwiot)

Najświeższe doniesienia z Lotto Ekstraklasy na PiłkaNożna.pl - KLIKNIJ!


Przypomnijmy, że Prijović ogłosił przed kilkunastoma dniami, że jego czas przy Łazienkowskiej dobiegł już końca i jest on gotowy na zrobienie następnego kroku w swojej karierze. Napastnik miał się przenieść do Chin, jednak władze Legii nie chciały słyszeć o takim rozwiązaniu, a przynajmniej nie za pieniądze oferowane przez potencjalnego kupca.

Serwis "Legia.net" donosi, że na moment obecny decyzja jest taka, że Prijović ma dojść do pełni zdrowia po kontuzji i wrócić do treningów z kolegami. Stan ten się utrzyma do czasu, aż klub z Chin nie złoży w jego sprawie takiej propozycji, które zadowoli Bogusława Leśnodorskiego i spółkę.

Nieoficjalnie wiadomo, że Legia Warszawa oczekuje za swojego napastnika około 3 milionów euro i nie zamierza schodzić z ceny, tym bardziej w stosunku do Chińczyków, którzy podczas tej zimy wydali już krocie na nowych piłkarzy.

26-letni Prijović wystąpił w tym sezonie w 25 spotkaniach na wszystkich frontach w barwach Legii. W tym czasie udało mu się strzelić osiem goli i zapisać na swoim koncie cztery asysty.

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.net
Prijović nie otrzymał zgody na transfer
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
2 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
2 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
2 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji