Lider Legii coraz bliżej nowej umowy

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Sobota, 07 Styczeń 2017 15:28
Guilherme ma już niedługo przedłużyć swój kontrakt z Legią Warszawa. Rozmowy na linii zawodnik - klub trwają już od jakiegoś czasu i wszystko wskazuje na to, że zmierzają do szczęśliwego finału.

Guilherme coraz bliżej przedłużenia swojej umowy (foto: Ł.Skwiot)

Najświeższe doniesienia z Lotto Ekstraklasy na PiłkaNożna.pl - KLIKNIJ!


Przed kilkoma dniami gruchnęła wiadomość, że Brazylijczyk, który zalicza się do najważniejszych piłkarzy Legii, znajduje się w orbicie zainteresowania klubów z Włoch i Belgii. Agent zawodnika, cytowany przez brazylijską wersję serwisu "Goal.com" potwierdził, że jego podopieczny ma ciekawe oferty, jednak z najnowszych doniesień wynika, że wszyscy chętni do skorzystania z jego usług będą musieli obejść się smakiem.

"Legia.sport.pl" informuje, że negocjacje w sprawie nowego kontraktu Guilherme w Legii znajdują się na ostatniej prostej i można się spodziewać, że już niedługo piłkarz złoży swój podpis pod prolongatą. Na mocy nowej umowy Brazylijczyk będzie związanych w mistrzem Polski do końca czerwca 2020 roku.

- Zainteresowanie Guilherme jest spore, ale to nie znaczy, że zimą od nas odejdzie. Bardzo byśmy tego nie chcieli - mówią osoba z otoczenia klubu.

25-latek broni barw Legii zimy 2014 roku (początkowo na zasadzie wypożyczenia). W obecnym sezonie wystąpił on na wszystkich frontach w 23 meczach, w których strzelił sześć goli i zapisał na swoim koncie cztery asysty.

gar, PiłkaNożna.pl
źr. legia.sport.pl
Lider Legii coraz bliżej nowej umowy
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji