Wesley Sneijder bez klubu. Gdzie będzie kontynuował karierę?

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Świat
Niedziela, 16 Lipiec 2017 22:10
Gdzie swoją karierę będzie kontynuował Wesley Sneijder? Wciąż nie wiadomo. Doświadczony holenderski pomocnik rozwiązał swój kontrakt z Galatasarayem Stambuł i aktualnie pozostaje wolnym agentem.
Wesley Sneijder wolnym piłkarzem (fot. Grzegorz Wajda)


Umowa Sneijdera z "Galatą" miała pierwotnie obowiązywać do końca czerwca 2018 roku, jednak ostatecznie strony uznały, że najlepszym rozwiązaniem będzie jej wcześniejsze rozwiązanie. Igor Tudor, szkoleniowiec drużyny nie widział go w planach na przyszłość i dlatego pozwolił na jego odejście.


33-latek trafił do Stambułu w zimie 2013 roku. Podczas minionego sezonu wystąpił on na wszystkich frontach w 33 spotkaniach, w których strzelił pięć goli i zapisał na swoim koncie siedemnaście asyst.

- To nie było miłe i nie tak wyobrażałem sobie rozstanie, ale jeśli trener nie widzi dla ciebie miejsca w swoim zespole, to trzeba sobie szukać nowego klubu - powiedział Sneijder.

- Na razie nie mam żadnych konkretnych planów. Wracam do Amsterdamu i zobaczę co się wydarzy - dodał doświadczony pomocnik.

Z ostatnich informacji wynika, że zainteresowana Sneijderem jest Sampdoria Genua.gar, PiłkaNożna.pl
źr. beIN Sport
Wesley Sneijder bez klubu. Gdzie będzie kontynuował karierę?
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
11 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
11 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
11 kolejka
 
  Więcej  

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji