Wesley Sneijder bez klubu. Gdzie będzie kontynuował karierę?

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Świat
Niedziela, 16 Lipiec 2017 22:10
Gdzie swoją karierę będzie kontynuował Wesley Sneijder? Wciąż nie wiadomo. Doświadczony holenderski pomocnik rozwiązał swój kontrakt z Galatasarayem Stambuł i aktualnie pozostaje wolnym agentem.
Wesley Sneijder wolnym piłkarzem (fot. Grzegorz Wajda)


Umowa Sneijdera z "Galatą" miała pierwotnie obowiązywać do końca czerwca 2018 roku, jednak ostatecznie strony uznały, że najlepszym rozwiązaniem będzie jej wcześniejsze rozwiązanie. Igor Tudor, szkoleniowiec drużyny nie widział go w planach na przyszłość i dlatego pozwolił na jego odejście.


33-latek trafił do Stambułu w zimie 2013 roku. Podczas minionego sezonu wystąpił on na wszystkich frontach w 33 spotkaniach, w których strzelił pięć goli i zapisał na swoim koncie siedemnaście asyst.

- To nie było miłe i nie tak wyobrażałem sobie rozstanie, ale jeśli trener nie widzi dla ciebie miejsca w swoim zespole, to trzeba sobie szukać nowego klubu - powiedział Sneijder.

- Na razie nie mam żadnych konkretnych planów. Wracam do Amsterdamu i zobaczę co się wydarzy - dodał doświadczony pomocnik.

Z ostatnich informacji wynika, że zainteresowana Sneijderem jest Sampdoria Genua.gar, PiłkaNożna.pl
źr. beIN Sport
Wesley Sneijder bez klubu. Gdzie będzie kontynuował karierę?
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
2 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
2 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
2 kolejka
 
  Więcej  

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji