TV: Poniedziałkowy rozkład jazdy - Świat - Wydarzenia

TV: Poniedziałkowy rozkład jazdy

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Świat
Poniedziałek, 24 Kwiecień 2017 07:15
Zbliżający się weekend przyniesie kibicom piłki nożnej wiele gorących emocji. Serwis PilkaNożna.pl postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów i przygotowała weekendowy rozkład jazdy po najważniejszych stacjach telewizyjnych.
W poniedziałek swój ligowy mecz rozegra Wojciech Szczęsny (foto: Ł. Skwiot)


W naszym grafiku uwzględniliśmy najważniejsze kanały sportowe dostępne w Polsce. Od soboty do poniedziałku, piłkarscy fanatycy będą mogli wybierać pomiędzy 40 różnymi transmisjami na żywo. Nie czekaj, zaplanuj swój weekend z PilkaNożna.pl.

Piątek, 21 kwietnia:

12:55 UEFA Youth League: FC Barcelona - FC Salzburg (nSport Plus)
13:30 Shanghai SIPG - Hebei China Fortune (Polsat Sport Extra)
16:55 UEFA Youth League: Real Madryt - Benfica Lizbona (nSport Plus)
20:00 FC Koeln - TSG Hoffenheim (Eurosport 2)
20:30 Górnik Zabrze - Wigry Suwałki (Polsat Sport)
20:40 Norwich City - Brighton & Hove Albion (Eleven Sports)
20:55 Sevilla FC - Granada CF (Eleven)

***

Sobota, 22 kwietnia:

12:55 Malaga CF - Valencia CF (Eleven)
15:15 Bayern Monachium - FSV Mainz (Eurosport 2)
15:55 Hull City - Watford FC (Canal Plus Sport 2)
16:00 SK Puntigamer Sturm Graz - SV Mattersburg (Sport Klub)
16:10 Villarreal CF - CD Leganes (Eleven)
16:55 Paris Saint-Germain - Montpellier HSC (Eleven Extra)
17:00 Multiliga+ (Canal Plus Sport)
17:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (Eurosport 1)
17:30 Stal Mielec - GKS Katowice (Polsat Sport)
17:55 Cracovia - Legia Warszawa (Canal Plus)
17:55 Lech Poznań - Ruch Chorzów (Canal Plus Sport 2)
18:08 Atalanta Bergamo - Bologna FC (Eleven)
18:10 Chelsea FC - Tottenham Hotspur (Eleven Sports)
18:30 Borussia M'gladbach - Borussia Dortmund (Eurosport 2)
18:30 SKN St. Polten - FC Red Bull Salzburg (Sport Klub)
20:40 Espanyol Barcelona - Atletico Madryt (Eleven)
20:40 ACF Fiorentina - Inter Mediolan (Eleven Sports)
22:00 Portland Timbers - Vancouver Whitecaps (Eurosport 2)

***

Niedziela, 23 kwietnia:

11:55 Real Sociedad - Deportivo La Coruna (Eleven)
12:25 US Sassuolo Calcio - SSC Napoli (Eleven Sports)
14:55 Sampdoria Genua - FC Crotone (Eleven Extra)
14:55 AC Milan - Empoli FC (Eleven Sports)
15:10 Burnley FC - Manchester United (Canal Plus)
15:30 SC Freiburg - Bayer Leverkusen (Eurosport 2)
15:50 Arsenal FC - Manchester City (Eleven)
16:30 SK Rapid Wiedeń - FK Austria Wiedeń (Sport Klub)
17:25 Liverpool FC - Crystal Palace (Canal Plus Sport 2)
17:30 FC Schalke 04 - RB Lipsk (Eurosport 2)
17:55 Anderlecht Bruksela - Club Brugge (Eleven Sports)
19:45 New York City FC - Orlando City SC (Eurosport 2)
20:40 Real Madryt - FC Barcelona (Eleven)
20:40 Juventus FC - Genoa CFC (Eleven Extra)
21:10 Olympique Lyon - AS Monaco (Eleven Sports)
22:00 Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders FC (Eurosport 2)

***

Poniedziałek, 24 kwietnia:

16:55 UEFA Youth League: Mecz finałowy (nSport Plus)
20:00 VfB Stuttgart - FC Union Berlin (Eurosport 2)
20:40 SD Eibar - Athletic Bilbao (Eleven)
20:40 Newcastle United - Preston North End (Eleven Extra)
20:40 Pescara Calcio - AS Roma (Eleven Sports)


gar, PiłkaNożna.pl
TV: Poniedziałkowy rozkład jazdy
 
Podziel się newsem

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji