Essienowi i Cole'owi grozi więzienie - Świat - Wydarzenia

Essienowi i Cole'owi grozi więzienie

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Świat
Wtorek, 18 Kwiecień 2017 17:55
Michaelowi Essienowi i Carltonowi Cole'owi grozi do pięciu lat więzienia, ponieważ w chwili debiutu w indonezyjskiej ekstraklasie mieli tylko wizy turystyczne.


Obaj byli piłkarze Chelsea Londyn niedawno zostali graczami Persib Bandung, klubu z indonezyjskiej ekstraklasy. Ostatnio zadebiutowali nawet w lidze, co może sprowadzić na nich poważne kłopoty. Posiadają bowiem tylko wizy turystyczne, a zgodnie z tamtejszym prawem imigracyjnym powinni mieć pozwolenie na stały pobyt i pracę w kraju.

- Przybyli tu, żeby dawać nam radość i podnieść renomę indonezyjskiej piłki w światowej opinii. Wszyscy wiedzą, że Essien i Cole to znakomici zawodowi piłkarze, a nie nielegalni imigranci - zżymał się Umuh Muctar, trener klubu cytowany przez Goal.com.

Choć obu piłkarzom grozi do pięciu lat więzienia, wątpliwe jest, aby zastosowano wobec nich taką karę. Prawdopodobnie grzywnę będzie musiał zapłacić klub, który nie wystąpił dotąd o przyznanie im stałych wiz. Indonezyjska federacja zapowiedziała pomoc piłkarzom w przyspieszeniu procesu legalizowania ich zawodowego pobytu w kraju.

band, PilkaNozna.pl
Źródło: Goal.com
Essienowi i Cole'owi grozi więzienie
 
Podziel się newsem
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji