TV: Weekendowy rozkład jazdy [199] - Świat - Wydarzenia

TV: Weekendowy rozkład jazdy [199]

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Świat
Poniedziałek, 17 Kwiecień 2017 08:10
Zbliżający się świąteczny weekend przyniesie kibicom piłki nożnej wiele gorących emocji. Serwis PilkaNożna.pl postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów i przygotowała telewizyjny rozkład jazdy - przewodnik po wszystkich sportowych kanałach w naszym kraju.
Wydarzeniem poniedziałku w Lotto Ekstraklasie będzie derbowe starcie Lechii Gdańsk z Arką Gdynia (foto: Ł. Skwiot)


W naszym grafiku uwzględniliśmy najważniejsze kanały sportowe dostępne w Polsce. Od soboty do poniedziałku, piłkarscy fanatycy będą mogli wybierać pomiędzy 46 różnymi transmisjami na żywo. 

Nie czekaj, zaplanuj swój weekend z PilkaNożna.pl.

Piątek, 14 kwietnia:

16:00 Bristol City - Queens Park Rangers (Eleven)
18:00 Wolverhampton Wanderers - Brighton & Hove Albion (Eleven)
20:45 Athletic Bilbao - UD Las Palmas (Eleven)
20:45 Newcastle United - Leeds United (Eleven Sports)
20:45 Angers SCO - Paris Saint-Germain (Eleven Extra)

***

Sobota, 15 kwietnia:

12:30 Inter Mediolan - AC Milan (Eleven)
13:00 Deportivo La Coruna - Malaga (Eleven Extra)
13:30 Tottenham Hotspur - AFC Bournemouth (Canal Plus Sport 2)
15:00 Pescara Calcio - Juventus FC (Eleven)
15:00 AS Roma - Atalanta Bergamo (Eleven Extra)
15:30 Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin (Canal Plus Sport)
15:30 Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna (nSport Plus)
15:30 Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt (Eurosport 2)
16:00 Stoke City - Hull City (Canal Plus Sport 2)
16:00 Olimpik Donieck - Szachtar Donieck (Polsat Sport Extra)
16:00 Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg (Sport Klub)
16:15 Sporting Gijon - Real Madryt (Eleven Sports)
17:45 Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport)
18:00 Jagiellonia Białystok - Cracovia (Canal Plus Sport)
18:00 US Sassuolo - Sampdoria Genua (Eleven Extra)
18:30 Southampton FC - Manchester City (Canal Plus Sport 2)
18:30 Atletico Madryt - Osasuna Pampeluna (Eleven Sports)
18:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium (Eurosport 2)
18:30 Sturm Graz - SV Ried (Sport Klub)
19:45 ADO Den Haag - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra)
20:30 Wisła Płock - Lech Poznań (Canal Plus Sport)
20:30 Rapid Wiedeń - Sportclub Rheindorf Altach (Sport Klub)
20:45 SSC Napoli - Udinese Calcio (Eleven)
20:45 FC Barcelona - Real Sociedad (Eleven Sports)
21:00 AS Monaco - Dijon FCO (Eleven Extra)
21:00 Orlando City SC - Los Angeles Galaxy (Eurosport 2)

***

Niedziela, 16 kwietnia:

12:00 CD Leganes - Espanyol Barcelona (Eleven)
13:30 Tianjin TEDA - Guangzhou Evergrande (Polsat Sport Extra)
14:30 West Bromwich Albion - Liverpool FC (Canal Plus Sport)
14:30 Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht (Polsat Sport)
15:00 FC Nantes - Girondins Bordeaux (Eleven Extra)
15:00 SV Mattersburg - Austria Wiedeń (Sport Klub)
15:30 Werder Brema - Hamburger SV (Eurosport 2)
16:15 Valencia CF - Sevilla FC (Eleven Sports)
16:45 Ajax Amsterdam - SC Heerenveen (Polsat Sport)
17:00 Manchester United - Chelsea FC (Canal Plus)
17:00 SC Bastia - Olympique Lyon (Eleven Extra)
17:30 SV Darmstadt - FC Schalke 04 (Eurosport 2)
18:30 Real Betis - SD Eibar (Eleven Sports)
19:00 Spartak Moskwa - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport)
20:45 Granada CF - Celta Vigo (Eleven Sports)
21:00 Olympique Marsylia - AS Saint-Etienne (Eleven)

***

Poniedziałek, 17 kwietnia:

15:30 Legia Warszawa - Korona Kielce (Canal  Plus Sport)
15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice (Eurosport 1)
15:45 Fulham FC - Aston Villa (Eleven Sports)
18:00 Lechia Gdańsk - Arka Gdynia (Canal Plus)
18:00 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin (Eurosport 1)
18:00 Derby County - Huddersfield Town (Eleven Sports)
18:00 U-19: Niemcy - Dania (Eurosport 2)
20:15 Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart (Eurosport 2)
20:45 Deportivo Alaves - Villarreal CF (Eleven)
21:00 Middlesbrough FC - Arsenal FC (Canal Plus Sport 2)


gar, PiłkaNożna.pl

TV: Weekendowy rozkład jazdy [199]
 
Podziel się newsem

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji