UWAGA, KONKURS! WYTYPUJ WYNIKI I ZGARNIJ VOUCHERY NA PIŁKARSKI SPRZĘT!

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Społeczność - Quizy i konkursy
Środa, 07 Sierpień 2013 14:40
Już w środę i czwartek polskie zespoły - Legia, Lech i Śląsk - powalczą o awans do kolejnej rundy eliminacyjnej w europejskich pucharach. W związku z tym "Piłka Nożna" i jeden z największych dystrybutorów sprzętu sportowego w Polsce i internetowych sklepów piłkarskich R-GOL.COM zapraszają do wspólnej zabawy.


Co zrobić, aby wygrać?


To bardzo proste. Wystarczy poprawnie wskazać dokładne wyniki meczów Legia - Molde, Lech - Żalgiris oraz Club Brugge - Śląsk, poprawnie wskazać tendencję oraz ewentualnych strzelców bramek w spotkaniu. Na przykład:

Legia - Molde X (1:1, gol Vrdoljak)
Lech - Żalgiris X (1:1, gol Kędziora)
Club Brugge - Śląsk X (2:2, gole Sobota, Mila)

Każdemu z uczestników zabawy przyznawane będą punkty. Za poprawne wskazanie tendencji - 1 punkt. Za poprawne wskazanie dokładnego wyniku: 3 punkty. Za poprawne wskazanie każdego ze strzelców - 2 punkty za każdego strzelca gola.

Co można wygrać?

Do zgarnięcia są: voucher na 50 zł (1. miejsce w zabawie), voucher na 25 zł (2. miejsce w zabawie) i piłkarskie getry RG (3. miejsce miejsce w zabawie). Vouchery będzie można zrealizować w sklepie internetowym www.R-GOL.com.

WAŻNE:

Swoje typy - z imienia i nazwiska - pozostawiajcie w komentarzach pod tym tekstem do godziny 20:45 w ŚRODĘ, czyli do pierwszego gwizdka w meczu Legia - Molde. Aby być branym pod uwagę przy rozdawaniu nagród, należy być fanem R-GOL i PilkaNozna.pl na Facebooku. Jest to bezwzględnie konieczne, pamiętajcie!

Wyniki i zwycięzcy zostaną przedstawieni na naszej stronie oraz fanpage'u w piątkowe, wczesne popołudnie.

Powodzenia!
UWAGA, KONKURS! WYTYPUJ WYNIKI I ZGARNIJ VOUCHERY NA PIŁKARSKI SPRZĘT!
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji