Zimne PiWo z zawodnikiem Małeckim

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font
Czwartek, 04 Wrzesień 2014 14:35
Po zaskakującej informacji, jaka przed kilkoma dniami ukazała się w jednym z dzienników prasowych członkowie zarządu Pogoń Szczecin S.A. wystosowali oficjalny komunikat, z którego wynika czarno na białym, że Patryk Małecki nie odmówił trenerowi Dariuszowi Wdowczykowi udziału w ligowym meczu Pogoni Szczecin z Górnikiem Łęczna, a już na pewno nie zapadł się „pod ziemię" jak sugerował w swoim artykule jeden z dziennikarzy „PS".

Patryk Małecki już za czasów gry w Wiśle Kraków sprawiał problemy wychowawcze

I tak oto dowiedzieliśmy się z lekkim opóźnieniem, że zawodnik Patryk Małecki uzgodnił z trenerem, iż nie weźmie udziału w meczu z Górnikiem Łęczna i zamiast tego rozegra mecz w drużynie rezerw, co we wspólnej ocenie zawodnika i trenera miało pomóc zawodnikowi w odbudowie formy sportowej - czytamy w oświadczeniu i dalej, co następuje: - Zawodnik Patryk Małecki był wyróżniającym się zawodnikiem w meczu rezerw Pogoni z KS Chwaszczyno, co nie zmienia faktu iż krytycznie należy ocenić przyczyny ukarania zawodnika czerwoną kartką - piszą zdenerwowani działacze, po czym oświadczają, że: - Zawodnik Patryk Małecki, podobnie jak pozostali zawodnicy I drużyny Pogoń Szczecin S.A., w związku z przerwą rozgrywek Ekstraklasy otrzymał trzy dni wolnego i w tym okresie zawodnik nie miał obowiązku przebywać w Szczecinie, a tym bardziej odbierać telefonów od dziennikarzy. I wreszcie zawodnik Patryk Małecki po wykorzystaniu dwóch dni wolnego stawił się w klubie i sumiennie wykonuje swoje obowiązki zawodnika. Reasumując, zarzuty stawiane zawodnikowi Patrykowi Małeckiemu są, zdaniem członków Zarządu - niestety poszukiwaniem taniej sensacji i nie mają odzwierciedlania w faktach - kończą na tym swoje oświadczenie działacze ze Szczecina. A nam wypada się tylko cieszyć, bo jak dotąd w karierze zawodnika Małeckiego więcej było zakrętów i ostrych wiraży niż prostych, na których utalentowany piłkarz mógłby rozwijać pełnię swoich możliwości. Z drugiej strony, ktoś kiedyś powiedział: - Nie ważne co piszą o nas, ważne żeby pisali. I jest coś na rzeczy, bo o zawodniku Małeckim napisano już bardzo wiele, ale ostatnio jakby nieco mniej. Cóż, z wiekiem człowiek staje się poważniejszy, spokojniejszy, mniej gadatliwy, a w naszym kraju wszyscy chcą wiedzieć wszystko i o wszystkich i najlepiej, żeby było skandalicznie albo żeby lała się krew. I po to przez pięc lat prowadziliśmy wojnę? 
Wiem, zaleciało martyrologią, ale mamy wrzesień. 

Piotr WOJCIECHOWSKI

Zimne PiWo z zawodnikiem Małeckim
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
11 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
11 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
11 kolejka
 
  Więcej  

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji