Leszek Orłowski

Hiszpańskie muchy 421: Wojna o Barcelonę

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Leszek Orłowski - "Hiszpańskie muchy"
Wtorek, 05 Wrzesień 2017 11:11
Wśród kibiców Barcelony panują złe nastroje. Odejście Neymara, klęska w starciach o Superpuchar Europy z Realem, brak transferu Coutinho spowodowały, że cules odwrócili się od prezydenta Josepa Marii Bartomeu obwiniając go o wszystkie nieszczęścia. W wywiadzie, jakiego sternik Barcy udzielił „Mundo Deportivo", przeszedł do kontrataku. Oto kilka cytatów:
Kibice atakują, prezydent Barcelony odpowiada 1. Jest dobrze
- W poprzednim sezonie zdobyliśmy Superpuchar Hiszpanii i Puchar Króla, do ostatniej kolejki ligowej walczyliśmy o tytuł mistrza, tylko w Champions League zawiedliśmy. Doszło do zmiany trenera. Odszedł ważny piłkarz, bo zapłacono za niego klauzulę, ale przyszli inni, nowi, by odegrać ważne role. Jest Semedo, jest Paulinho, odzyskaliśmy Deulofeu, za Neymara przybył Dembele. Pesymistom wydaje się, że jesteśmy słabszym zespołem, niż w poprzednim sezonie, a tymczasem na każdej pozycji możemy być lepsi. 
 
2. Zły Neymar
- Neymar nie zachował się odpowiednio. Powinien od razu powiedzieć, że chce odejść i dać nam czas na przygotowanie się i poszukanie następcy. Razem z ojcem prowadzili jakąś dziwną grę, że może zostaną, że nie są pewni. Potem, gdy odszedł i nagle mieliśmy te 222 miliony, nastąpiła inflacja cen na piłkarzy. (...). Ale kupiliśmy tego następcę, którego wybrali trenerzy. (...) Za Coutinho zażądano 200 mionów. To przesada. 

3. Właściwe relacje
- Istnieje pełna harmonia między piłkarzami, a zarządem klubu. Jesteśmy w stałym kontakcie z futbolistami. Musimy trzymać się razem, bo zawsze gdy tak było, przychodziły sukcesy. 
 
Czy kibice Barcy uwierzą swemu prezydentowi, czy też będą nadal usilnie dążyć do pozbawienia go mandatu? Jak zwykle, wszystko zależy od wyników zespołu.


Leszek Orłowski 
"Piłka Nożna" 
Hiszpańskie muchy 421: Wojna o Barcelonę
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji