Dołacz do nas - PiłkaNożna.pl - PiłkaNożna.pl

Dołacz do nas

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujęmy za zainteresowanie współpracą z naszą stroną internetową pilkanozna.pl. Jesteśmy zbudowani Waszą pasją, z którą prowadzicie swoje piłkarskie serwisy.

Chcemy zaproponować Państwu współpracę i możliwość  pokazania swoich pasji i talentów szerszemu gronu użytkowników Internetu.

Proponujemy właczenie prowadzonego przez Państwa serwisu do naszej piłkarskiej sieci. Chcemy stworzyć sieć serwisów poświęconym różnym klubom piłkarskim na świecie. Planujemy włączyć do sieci również serwisy o konkretnych zawodnikach. Dzięki współpracy z nami i włączeniu sie do projektu piłkarskiej sieci, będziecie Państwo mogli zaprezentować się milionom internautów. Najciekawsze i najchętniej oglądane serwisy otrzymają od nas atrakcyjne nagrody.

Dodatkowo, o każdym serwisie, który właczy się do naszej sieci, napiszemy w tygodniku Piłka Nożna, w którym  planujemy dział "Piłka w sieci".

Chcemy, aby Panstwa serwisy, które zostana włączone do naszego projektu były objęte oficjalnym badaniem polskiego Internetu.

Będzie to wymagało Państwa zgody, na umieszczenie odpowiednich skryptów w Waszych serwisach. Pozwoli nam to na monitoring, które z współpracujących z nami serwisów są najlepsze, najaktywniejsze i najchętniej czytane. Najlepsze będziemy nagradzali.

Jeśli będą Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Prosiły o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dołacz do nas
 
Podziel się newsem

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/htdocs/templates/pilkanozna_new/indexMain.php on line 1072

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji