GRUPA A
DrużynaPkt
Villarreal CFVIL3
SlaviaSLP3
Maccabi Tel AvivMAC0
AstanaAST0
GRUPA B
DrużynaPkt
Dynamo K.DYN3
Partizan B.PAR1
Young BoysYBB1
Skenderbeu KorceSKE0
GRUPA C
DrużynaPkt
BragaSCB3
Istanbul BBIBB1
Ludogorec RazgradLUD1
TSG 1899 HoffenheimHOF0
GRUPA D
DrużynaPkt
AC MilanMIL3
AEK AtenyAEK3
RijekaHNK0
Austria WiedeńASW0
GRUPA E
DrużynaPkt
Atalanta BergamoATB3
Apollon LimassolAPO1
Olympique LyonOL1
EvertonEVE0
GRUPA F
DrużynaPkt
FC KopenhagaKOP1
LokomotiwLOK1
SheriffSHF1
ZilinaZIL1
GRUPA G
DrużynaPkt
SteauaBUK3
Hapoel Beer ShevaHAP3
FC LuganoFCL0
Viktoria PlzenVIK0
GRUPA H
DrużynaPkt
Arsenal LondynARS3
BATEBAT1
Crvena ZvezdaCVZ1
1. FC KolnFCK0
GRUPA I
DrużynaPkt
Olympique MarsyliaOLM3
SalzburgSAL1
V. GuimaraesV. Gui1
KonyasporKON0
GRUPA J
DrużynaPkt
Ostersund FKOST3
Athletic BilbaoATH1
Hertha BerlinHTB1
Zorya L.ZOR0
GRUPA K
DrużynaPkt
OGC NiceNIC3
Lazio RzymLAZ3
VitesseVIT0
ZulteZulte0
GRUPA L
DrużynaPkt
ZenitZENIT3
Real SociedadRSO3
RosenborgROS0
VardarVAR0
Grupa H
Informacje o klubie/reprezentacji BATE

Adres: Pereulok Zeleny 13, 222120 Borisov
  ,
Telefon: (02) 7 74 50 50
Faks: (02) 7 76 26 21
Strona www: http://www.fcbate.by
Prezes: Anatoli Kapski
Menadżer: Yuri Puntus
Założony: 1973
Stadiony:
BATE
Tabela
Pozycja Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) ARS Arsenal Londyn 3:1 
2 (2) BAT BATE 1:1 
- (2) CVZ Crvena Zvezda 1:1 
4 (4) FCK FC Koeln 1:3  -2 
pełna tabela »
Drużyny:
  • BATE (BAT)
Informacja o drużynie
Mistrzostwo Bia?orusi: (2) 1999, 2002

10 ostatnich meczów w Grupa H

najstarszy najnowszy

Data
(mm-dd)
09-14
Wygrany  
Remis []
1-1
Przegrany  
Pełny Skład
Nr Imię Nazwisko Data ur.(wiek) Wzr. Waga
Bramkarz
- Denis Scherbitski 14.04.1996 (21) 0 0
Obrońca
- Vitali Gajduchik 12.07.1989 (28) 0 0
- Vitalius Gayduchik 12.07.1989 (28) 182 73
- Nemanja Milunovic 31.05.1989 (28) 0 0
- Denis Polyakov 17.04.1991 (26) 0 0
Pomocnik
- Stanislav Dragun 04.06.1988 (29) 181 76
- Alexei Rios 14.05.1987 (30) 0 0
- Aleksandr Volodko 18.06.1986 (31) 0 0
- Dmitri Baga 04.01.1990 (27) 0 0
- Maksim Volodko 10.11.1992 (24) 0 0
Napastnik
- Aleksey Rodionov 29.03.1994 (23) 0 0
- Nikolay Signevich 20.02.1992 (25) 0 0


(j) - zawodnik grał w klubie w rundzie jesiennej
 
Ligi w których występowała drużyna
IV runda eliminacji - PLAY OFF
Grupa H
II runda eliminacji
III runda eliminacji
LIGA EUROPY 2016/17 - IV runda eliminacji
LIGA MISTRZÓW 2016/17 - II runda eliminacji
LIGA MISTRZÓW 2016/17 - III runda eliminacji
Liga Mistrzów 15/16- II runda eliminacji
Liga Mistrzów 15/16- III runda eliminacji
Liga Mistrzów 15/16- IV runda eliminacji
Liga Mistrzów 2015/16 - Grupa E
LM 14/15 - IV runda eliminacji
LM 14/15 - II runda eliminacji
LM 14/15 - III runda eliminacji
Liga Mistrzów 2014/15 - GRUPA H
Liga Mistrzów 2013-14 II runda kwalifikacyjna
Liga Europy 2012-13 - 1/16 finału
Liga Mistrzów 2012-13 - II runda
Liga Mistrzów 2012-13 - III runda
Liga Mistrzów 2012-13 - IV runda
Liga Mistrzów 2012-13 - Grupa F
Liga Mistrzów 2011/12 - II runda el.
Liga Mistrzów 2011/12 - III runda el.
Liga Mistrzów 2011/12 - IV runda el.
Liga Mistrzów 2011/12 - grupa H
Liga Europejska 2010/11 - IV runda el.
Liga Europejska 2010/11 - grupa E
Liga Europejska 2010/11 - 1/16 finału
Liga Europejska 2010/11 - 1/8 finału
Liga Europejska 2010/11 - 1/4 finału
Liga Mistrzów 2010/11 - II runda el.
Liga Mistrzów 2010/11 - III runda el.
Liga Europejska 2009/10 - IV runda el.
Liga Europejska 2009/10 - grupa I
Liga Mistrzów 2009/10 - II runda el.
Liga Mistrzów 2009/10 - III runda el.
Liga Mistrzów 2008/09
LM-I runda eliminacyjna
LM-II runda eliminacyjna
LM-III runda eliminacyjna
Liga Mistrzów 2007/08
Puchar UEFA 2007/08
Puchar UEFA 2006/07
Puchar UEFA 2005/06
Puchar UEFA 2004/05
Liga Mistrzów 2003/04
Forma drużyny
Drużyna(-y):   


Awans do 1/16 finału 

Dojazd
Kierunki
Z kierunku:
Pełny kalendarz sezonu
14-09-2017 21:05 Grupa HCrvena Zvezda 1 - 1 BATE
28-09-2017 19:00 Grupa HBATE - Arsenal Londyn
19-10-2017 19:00 Grupa HBATE - FC Koeln
02-11-2017 21:05 Grupa HFC Koeln - BATE
23-11-2017 19:00 Grupa HBATE - Crvena Zvezda
07-12-2017 21:05 Grupa HArsenal Londyn - BATE
12-07-2017 19:30 II runda eliminacjiBATE 1 - 1 Alashkert
18-07-2017 18:00 II runda eliminacjiAlashkert 1 - 3 BATE
25-07-2017 19:00 III runda eliminacjiSlavia 1 - 0 BATE
02-08-2017 19:00 III runda eliminacjiBATE 2 - 1 Slavia
17-08-2017 19:00 IV runda eliminacji - PLAY OFFBATE 1 - 1 PFC Oleksandria
24-08-2017 19:00 IV runda eliminacji - PLAY OFFPFC Oleksandria 1 - 2 BATE
`
 
Liga Europy 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji