Drutex Bytovia Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów GKS Tychy GKS Katowice Górnik Łęczna Miedź Legnica Odra Opole Olimpia Grudziądz Podbeskidzie Bielsko-Biała Pogoń Siedlce Puszcza Niepołomice Raków Częstochowa Ruch Chorzów Stal Mielec Stomil Olsztyn Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec
I liga
Informacje o klubie/reprezentacji Odra Opole

Adres: ul. Oleska 51, 45-231 Opole
  45-231 Opole, Opolskie
Telefon: (77) 441-93-43
Faks: (77)441-93-43
E-mail: sekretariat[at]odraopole.com.pl
Strona www: http://www.odraopole.com.pl
Prezes: Karol Wójcik
Menadżer: Mirosław Smyła
Założony: 1945
Stadiony:
Odra Opole
Tabela
Pozycja Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) BYT Drutex Bytovia 7:2 
2 (2) CHG Chrobry Głogów 3:1 
3 (3) Odra O. Odra Opole 7:5 
4 (4) PUS Puszcza N. 6:4 
5 (5) CHO Chojniczanka 4:2 
pełna tabela »
Drużyny:
  • Odra Opole (Odra O.)
Informacja o drużynie
Puchar Ligi Polskiej: (1) 1977

  • Odra Opole (Odr)
10 ostatnich meczów w I liga

najstarszy najnowszy

Data
(mm-dd)
07-2908-0508-12
Wygrany []
3-0
[]
1-2
 
Remis      
Przegrany     []
2-4
Pełny Skład
Nr Imię Nazwisko Data ur.(wiek) Wzr. Waga
Bramkarz
- Tobiasz Weinzettel 24.05.1996 (21) 0 0
- Damian Ziarko 03.07.1998 (19) 0 0
- Mateusz Kuchta 05.02.1995 (22) 188 73
Obrońca
- Vaclav Cverna 17.05.1988 (29) 192 86
- Łukasz Winiarczyk 28.08.1990 (26) 175 68
- Bartłomiej Kolanko 21.03.1995 (22) 0 0
- Aleksander Kowalski 01.07.1998 (19) 0 0
Pomocnik
- Martin Baran 03.01.1988 (29) 187 84
- Bartosz Kowalczyk 15.10.1989 (27) 182 74
- Mateusz Bodzioch 04.06.1990 (27) 190 82
- Rafał Brusiło 21.04.1989 (28) 179 72
- Mateusz Marzec 13.08.1994 (23) 0 0
- Marcin Stasiowski 17.07.1997 (20) 0 0
- Tomasz Wepa 14.11.1987 (29) 177 67
- Michał Sypek 22.01.1998 (19) 0 0
- Janusz Gancarczyk 19.06.1984 (33) 179 72
- Marek Gancarczyk 19.02.1983 (34) 178 72
- Rafał Niziołek 19.03.1989 (28) 178 68
- Gabriel Nowak 26.07.1986 (31) 186 78
- Mateusz Peroński 08.05.1989 (28) 0 0
- Bartosz Sobczyński 04.07.1996 (21) 0 0
- Mateusz Wrzesień 25.07.1993 (24) 182 71
- Jakub Habusta 03.05.1993 (24) 0 0
- Filip Żagiel 16.09.1998 (18) 0 0
- Daisuke Matsui 11.05.1981 (36) 175 64
Napastnik
- Robert Trznadel 15.01.1990 (27) 178 72
- Szymon Skrzypczak 14.03.1990 (27) 181 67
- Marcin Wodecki 14.01.1988 (29) 175 65
- Paweł Wojciechowski 29.04.1990 (27) 180 68
- Bartłomiej Maćczak 20.06.1998 (19) 0 0


(j) - zawodnik grał w klubie w rundzie jesiennej
Forma drużyny
Drużyna(-y):   


Awans do Ekstraklasy Baraż o utrzymanie Spadek Ruch Chorzów został ukarany odjęciem pięciu punktów za zaległości finansowe 

Dojazd
Kierunki
Z kierunku:
Pełny kalendarz sezonu
30-11--1 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaMiedź Legnica (juniorzy) - Odra Opole
30-11--1 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaOdra Opole - Śląsk Wrocław (juniorzy)
30-11--1 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaChrobry Głogów (juniorzy) - Odra Opole
30-11--1 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaLechia Gdańsk (juniorzy) - Odra Opole
30-11--1 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaOdra Opole - Falubaz Zielona Góra (juniorzy)
30-11--1 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaZagłębie Lubin (juniorzy) - Odra Opole
30-11--1 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaOdra Opole - Warta Gorzów Wielkopolski (juniorzy)
30-11--1 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaPogoń Szczecin (juniorzy) - Odra Opole
30-11--1 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaPodbeskidzie (juniorzy) - Odra Opole
30-11--1 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaOdra Opole - Salos Szczecin (juniorzy)
30-11--1 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaArka Gdynia (juniorzy) - Odra Opole
30-11--1 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaOdra Opole - Lech Poznań (juniorzy)
30-11--1 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaOdra Opole - Górnik Zabrze (juniorzy)
06-08-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaOdra Opole 0 - 1 Piast Gliwice (juniorzy)
12-08-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaWarta Poznań (juniorzy) 0 - 0 Odra Opole
19-08-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaOdra Opole - Miedź Legnica (juniorzy)
26-08-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaFalubaz Zielona Góra (juniorzy) - Odra Opole
02-09-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaOdra Opole - Podbeskidzie (juniorzy)
09-09-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaGórnik Zabrze (juniorzy) - Odra Opole
16-09-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaOdra Opole - Lechia Gdańsk (juniorzy)
23-09-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaOdra Opole - Pogoń Szczecin (juniorzy)
30-09-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaLech Poznań (juniorzy) - Odra Opole
07-10-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaOdra Opole - Chrobry Głogów (juniorzy)
14-10-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaWarta Gorzów Wielkopolski (juniorzy) - Odra Opole
21-10-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaOdra Opole - Arka Gdynia (juniorzy)
28-10-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaŚląsk Wrocław (juniorzy) - Odra Opole
04-11-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaOdra Opole - Zagłębie Lubin (juniorzy)
11-11-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaSalos Szczecin (juniorzy) - Odra Opole
18-11-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaPiast Gliwice (juniorzy) - Odra Opole
25-11-2017 12:00 Centralna Liga Juniorów - grupa zachodniaOdra Opole - Warta Poznań (juniorzy)
29-07-2017 17:00 I ligaOdra Opole 3 - 0 Górnik Łęczna
05-08-2017 17:00 I ligaPogoń Siedlce 1 - 2 Odra Opole
12-08-2017 12:30 I ligaOdra Opole 2 - 4 Miedź Legnica
19-08-2017 17:00 I ligaPuszcza N. - Odra Opole
23-08-2017 17:00 I ligaOdra Opole - Raków Częstochowa
27-08-2017 19:00 I ligaGKS Katowice - Odra Opole
02-09-2017 12:00 I ligaOdra Opole - Chojniczanka
09-09-2017 12:00 I ligaOdra Opole - Zagłębie S.
16-09-2017 12:00 I ligaWigry Suwałki - Odra Opole
23-09-2017 12:00 I ligaOdra Opole - Stal Mielec
30-09-2017 12:00 I ligaChrobry Głogów - Odra Opole
07-10-2017 12:00 I ligaOdra Opole - Drutex Bytovia
14-10-2017 12:00 I ligaStomil Olsztyn - Odra Opole
21-10-2017 12:00 I ligaOdra Opole - Podbeskidzie
28-10-2017 12:00 I ligaRuch Chorzów - Odra Opole
04-11-2017 12:00 I ligaOdra Opole - GKS Tychy
11-11-2017 12:00 I ligaOlimpia Grudziądz - Odra Opole
18-11-2017 12:00 I ligaGórnik Łęczna - Odra Opole
25-11-2017 12:00 I ligaOdra Opole - Pogoń Siedlce
03-03-2018 12:00 I ligaMiedź Legnica - Odra Opole
10-03-2018 12:00 I ligaOdra Opole - Puszcza N.
17-03-2018 12:00 I ligaRaków Częstochowa - Odra Opole
24-03-2018 12:00 I ligaOdra Opole - GKS Katowice
31-03-2018 12:00 I ligaChojniczanka - Odra Opole
07-04-2018 12:00 I ligaZagłębie S. - Odra Opole
14-04-2018 12:00 I ligaOdra Opole - Wigry Suwałki
21-04-2018 12:00 I ligaStal Mielec - Odra Opole
28-04-2018 12:00 I ligaOdra Opole - Chrobry Głogów
05-05-2018 12:00 I ligaDrutex Bytovia - Odra Opole
09-05-2018 12:00 I ligaOdra Opole - Stomil Olsztyn
12-05-2018 12:00 I ligaPodbeskidzie - Odra Opole
19-05-2018 12:00 I ligaOdra Opole - Ruch Chorzów
26-05-2018 12:00 I ligaGKS Tychy - Odra Opole
02-06-2018 12:00 I ligaOdra Opole - Olimpia Grudziądz
15-07-2017 18:00 Runda wstępnaŚwit Nowy Dwór 5 - 0 Odra Opole
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji