Największe piłkarskie forum w polskim internecie

Reprezentacja Polski

Tutaj rozmawiamy o wszystkim, co związane z polską piłką tzn. mecze ligowe, reprezentacja i inne.

ŻENADA

Postprzez J.M.Lipiec » Pn wrz 05, 2016 14:54:23

Znów pompowanie balona i bach remis w trzeba to powiedzieć słabym stylu.Zastanawia mnie również zachowanie Nawałki czemu wpuścił tylko pod koniec jednego świeżego zawodnika w dodatku mało ofensywnego.Przecież mając wynik 2-2 trzeba było rzucić wszystko na jedną kartę.Dlaczego nie wszedł Teodorczyk czy Wszołek ,którzy mym zdaniem sporo mogliby wnieść do gry z przeciwnikiem,którego powinniśmy spokojnie pokonać dwoma,trzema golami.

CIEKAW JESTEM CO POKAŻEMY W NASTĘPNYCH MECZACH Z TEORETYCZNIE LEPSZYMI RYWALAMI W TEJ ZA PRZEPROSZENIEM SŁABEJ GRUPIE OBY SIĘ NIE OKAZAŁO NA KONIEC ELIMINACJI,ŻE GRUPA JEST CIENKA BO MY W NIEJ JESTEŚMY OBY NIE !!!

JAKUB Lipiec
J.M.Lipiec
Użytkownik
Użytkownik

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Bart00sz » Pn wrz 05, 2016 18:57:26

Szkoda remisu,ale co zrobić... Krychowiak bez formy, Salomon średnio ogarniał cały mecz, Rybus zagrał już kilka meczy na lewej obronie i jak na razie pomysł Smudy średnio się broni. Ostatnie mecze pokazują, że mamy jakiś problem, wchodzimy nieźle w mecz, uzyskujemy przewagę bądź prowadzenie, po czym zadowoleni tracimy rezon, oddajemy inicjatywę i się bronimy, albo sytuacja wymyka nam się z rąk. Tak było ze Szwajcarią, Portugalią i teraz z Kazachstanem. Milik jest dalej nieskuteczny, przy szczęściu należało do przerwy strzelić bramkę na 3:0 i powietrze by uszło z Kazachów. No i dziwi mnie czemu Nawałka nie robi żadnych zmian, zaczyna z tym udawać Smudę. Jeżeli drużynie nie idzie to należy dać jej jakiś impuls, szkoda mi, że nie grał Jędrzejczyk, w formie są Teodorczyk i Wilczek należało dać im szansę.Całe szczęście, że Rumuni stracili punkty, teraz musimy wygrać z Danią i znowu będziemy rozdawać karty, oczywiście to pierwszy mecz, ale zawsze lepiej mieć wszystko pod kontrolą. Mam nadzieję, że Nawałka wyciągnie wnioski z tego zimnego prysznica i nasi piłkarze. :D
Narew Ostrołęka - DUMA KURPI !!!!!!!!!
MÓJ TEAM:http://arco.futbolowo.pl/
500 POSTÓW :P:P:P 04.08.2011
Bart00sz
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez kibic piłki nożnej » Śr wrz 07, 2016 23:00:11

nie ma co owijać, sytuacja już po pierwszej kolejce wytworzyła się taka że w trzech pozostałych w tym roku meczach MUSIMY ugrać minimum 7 punktów, wtedy mamy o czym gadać na wiosnę, inaczej mundial będziemy oglądać w TV, tutaj trzecia drużyna nie ma szans na awans, a nawet druga ma ciężkie zadanie...
ja stawiam że 20 punktów da na pewno pierwsze miejsce w tej grupie, a 19 może dać baraże, oby tych 2 punktów straconych w Astanie nam nie zabrakło... [-o<
kibic piłki nożnej
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez gienek221 » Cz wrz 08, 2016 08:58:31

Naprawde liczylem na to, ze pogonia ten Kazachstan.. tutaj link do Pana Żaby https://www.youtube.com/watch?v=t9Yi3wkmchk ktory rowniez kibicowal Polsce, ale po remisie mecz wywolal w nim negatywne emocje z ktorymi musial sie podzielic....lol
gienek221
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Rumata » Cz wrz 08, 2016 15:16:41

Wpuszczenie Linettego oznaczało tyle, że Nawałka uwierzył, że Kazachstan jest nam w stanie wbić więcej goli, a na pewno na 3: 2, stąd wpuścił zawodnika o inklinacjach defensywnych a nie typowego atakującego.
Podejrzewam, że w tej grupie będzie sporo remisów i ogólnie mało punktów.
Rumata
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez kibic piłki nożnej » Cz wrz 08, 2016 18:37:27

gienek221 napisał(a):Naprawde liczylem na to, ze pogonia ten Kazachstan..

pogonić na luzie to można sobie Andorę (z całym szacunkiem dla Andory)...z Kazachstanem który zrobił ostatnio postępy trzeba grać na pełnej koncentracji przez 90 minut, czego nam niestety zabrakło i takie są tego lekceważenia konsekwencje... :(
w październiku trzeba zakasać rękawy i brać się do roboty, 6 punktów w meczach z Danią i Armenią to w zaistniałej sytuacji jest obowiązek...
kibic piłki nożnej
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Dam85 » Pt wrz 30, 2016 20:01:42

Nie ma już słabeuszy ,których rozbija się na wyjazdach - pomijając Gibraltar,który był nowicjuszem w rozgrywkach reprezentacyjnych. Tą tezę dobrze pokazał zespół Dundalk( 4pkt w fazie grupowej LE),który nie ustępował Legii szczęśliwym i jak bolesnym udziale w fazie grupowej LM.
http://www.###/
Dam85
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez arekarek » Pn paź 10, 2016 19:18:20

Jeżeli ktoś się wybiera jutro na mecz z Armenią i ma ochotę okazać wsparcie Arkowi to to by było z pewnością coś wyjątkowego - https://www.facebook.com/events/1076462895801413/
arekarek
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez pawelg83 » Wt paź 11, 2016 00:00:13

Nie ma słabeuszy, ale klasowa drużyna powinna pokonać ekipę taką jak Kazachstan... Z drugiej strony cieszy siła ofensywna Polaków. Widać to po meczu z Danią. Problem za to leży w koncentracji. Klasowa drużyna nie może pozwolić sobie na takie rozprężenie. A już na pewno nie w drugim meczu z rzędu. Jutrzejsza wygrana z Armenią i (oby) 3 pkt zainkasowane w wyjazdowym meczu z Rumunią powinny ustabilizować sytuację w grupie.
Wierny kibic Reprezentacji Polski, fan Juventusu Turyn, piszący o piłce na blogu
pawelg83
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Rumata » Śr paź 12, 2016 13:18:26

Chyba nie tylko ja przecierałem oczy ze zdumienia patrząc co nasi wyrabiają we wczorajszym meczu. Tak oczywiście, mecz był bardzo emocjonujący, ale tylko za sprawą naszej gry i postawy, szczególnie w drugiej połowie. Mecz przypominał walkę pięściarzy, a kultowego filmu Rocky, gdzie dwaj zawodnicy idą na pełną wymianę lejąc cię po gębach. Czy jednak w tym wypadku Polska nie powinna być takim bokserem, który czeka spokojnie i punktuje rywala.
Gra za wolna, szczególnie w strefie ofensywnej, wolne wymiany piłek, statyczna gra. Tak po ludzku, szkoda tych Armeńczyków. Tak po kibicowsku i po narodowemu, ufff udało się.
Rumata
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez PietroBosman » So paź 15, 2016 02:58:56

Rumata napisał(a):Chyba nie tylko ja przecierałem oczy ze zdumienia patrząc co nasi wyrabiają we wczorajszym meczu. Tak oczywiście, mecz był bardzo emocjonujący, ale tylko za sprawą naszej gry i postawy, szczególnie w drugiej połowie. Mecz przypominał walkę pięściarzy, a kultowego filmu Rocky, gdzie dwaj zawodnicy idą na pełną wymianę lejąc cię po gębach. Czy jednak w tym wypadku Polska nie powinna być takim bokserem, który czeka spokojnie i punktuje rywala.
Gra za wolna, szczególnie w strefie ofensywnej, wolne wymiany piłek, statyczna gra. Tak po ludzku, szkoda tych Armeńczyków. Tak po kibicowsku i po narodowemu, ufff udało się.

Na kacu to nawet doping może przeszkadzać.
„Powiedzmy przeciwnikowi otwarcie, że nie podzielamy jego idei, ponieważ je rozumiemy, i że on nie podziela naszych, ponieważ ich nie rozumie”

Nicolás Gómez Dávila
PietroBosman
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez pawelg83 » Wt paź 18, 2016 23:02:34

Słabo to wyszło...naprawdę bardzo słabo...o ile brak formy kadrowiczów, którzy nie grają regularnie jestem w stanie zrozumieć...o tyle niedyspozycja z powodu kaca jest totalną żenadą. Jeśli te karcioszki przy butelce są prawdą to...czuję się oszukany. NIE OSZUKUJCIE PANOWIE SWOICH KIBICÓW!!!
Wierny kibic Reprezentacji Polski, fan Juventusu Turyn, piszący o piłce na blogu
pawelg83
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez hudson » Cz paź 27, 2016 19:51:16

Siema, ktoś ma pojęcie jakim systemem gra MSL w USA? Czy oni graja tak samo jak Europa jesień - lato? Czy inaczej?
hudson
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez lukaszz33s » N paź 30, 2016 12:58:26

Też mnie to interesuje.
lukaszz33s
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez kszanik29 » Pn paź 31, 2016 01:18:27

Witam,
Odnosnie meczu Rumunia - Polska.
Jesli ktos sie wybiera do Rumunii na mecz sluze pomoca.
Mieszkam tu od roku i 11 listopada mam wolny.
Pomoge znalezc dobra knajpe na obiad, droge na stadion itp itd.
Jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt mailowy.
Jakub.chrzan@oracle.com
kszanik29
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez waldek41 » Wt lis 01, 2016 17:35:18

@up ja się wybieram. Odezwę się na maila.:)
waldek41
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Bobi3 » Pn lis 07, 2016 00:08:01

ja też się pisze. Odezwę się na mail
Bobi3
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez marekwilk » Wt lut 14, 2017 12:43:07

Robert Lewandowski zatrzymany!
https://www.youtube.com/watch?v=IdjTrzUjVyE
marekwilk
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez kers » Pt lut 17, 2017 13:18:07

Fajnie by było, gdyby w 2018 roku w Rosji wygrać MŚ w Piłce Nożnej :) Oj tak, to byłoby dobre.
kers
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez komar » Wt lut 21, 2017 15:14:39

kers napisał(a):Fajnie by było, gdyby w 2018 roku w Rosji wygrać MŚ w Piłce Nożnej :) Oj tak, to byłoby dobre.

Ja tam w to wierzę i będę kibicował :)
komar
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez ktoss1234 » Śr maja 24, 2017 15:02:25

Witam,

poszukuje 2 lub 3 biletów na mecz Polska - Rumunia, 10 czerwca.

podaje maila do kontaktu: kkkk1997@interia.pl
ktoss1234
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez kamv » So maja 27, 2017 18:47:07

heeej, pisze do was z prośbą wypełnienia ankiety na temat piłki nożnej,
z góry dzięki za pomoc
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform
kamv
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Dam85 » Śr maja 31, 2017 20:45:06

Powołania rozesłane do samych sprawdzonych zawodników jedyna nową twarzą jest Marcin Kamiński z VfB Stuttgart.
http://www.###/
Dam85
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez pans » Cz cze 29, 2017 14:16:44

Jakiś czas temu natknąłem się na ciekawy artykuł w sieci:
https://zdrowie.enel.pl/artykul/co-psyc ... ibicowaniu

Mianowicie o tym co psycholog twierdzi o kibicowaniu. Jest to coś normalnego oraz wynika z zachowań ludzi. Tak więc jesli Wasza kobieta po raz kolejny będzie narzekała na to,ze nie przeznaczacie jej odpowiednio dużej ilości czasu podczas rozgrywek to polecam pokazać jej właśnie ten artykuł do przeczytania.
Może zrozumie.
pans
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez kers » Pt lip 07, 2017 06:59:54

Zaliczyliśmy kolejny awans w rankingu fifa :) Stan na dziś to 6 miejsce! Francja, Włochy, Anglia te wszystkie potęgi znajdują się daleko w tyle. Zastanawiam się jak Szwajcaria zrobiła że jest na 5 miejscu.
kers
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Wojter » Pn lip 10, 2017 10:07:55

Moim zdaniem to chwilowe. Znaleźli się tam przez przypadek.
Wojter
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez pete82 » Śr sie 09, 2017 10:48:07

Jestem osobą niepełnosprawną na wózku, wymagającą pomocy opiekuna. Chciałbym podzielić się z Wami historią na temat zakupu biletów na mecz reprezentacji.

Ponieważ na mecz z Rumunią biletów nie było już pierwszego dnia sprzedaży rano, postanowiłem, że wyrobię sobie kartę kibica aby móc wcześniej kupować bilety. Na moim koncie na kupbilet mam aktywowany status osoby niepełnosprawnej, co pozwala mi kupić odpowiedni bilet. Tyle teoria. Praktyka?

Siedzę do 4 rano aż wreszcie będzie można kupować bilety z obawy, że znowu przepadnie mi szansa. Jestem bardzo zmęczony ale widzę, że sprzedaż ruszyła. Wybieram bilet dla siebie i opiekuna, a następnie chcę wybrać dwa dodatkowe dla mojej rodziny – nie mogę. Mimo, że w panelu mam widoczne do dyspozycji jeszcze możliwość zakupu 5 biletów nic nie mogę zrobić!
Zakładam na szybko drugie konto na „zwykłą” osobę. Loguje się, mogę kupować. Wrzucam bilety do koszyka, już chciałbym zamawiać, a tu kolejna niespodzianka. Moja karta kibica mimo, że jest aktywna w banku, to jakimś cudem nie jest aktywna na stronie łączynaspiłka. Dowiaduję się dopiero dzień później (gdy praktycznie nie ma już biletów), że gdy karta nie jest aktywna na stronie łączy nas piłka to i nie da się kupić biletu na kartę kibica. Nikt do tej pory mnie o tym nie poinformował. Ale to jeszcze nic! Każdy bilet to musi być osobny numer karty kibica. To już uważam za zwykłe, marketingowe kurewstwo…

Do kupbilet bardzo trudno się dodzwonić. Czka się godziny w kolejce, gdy wyczeka się kolejkę, połączenie zrywa lub przechodzę na koniec kolejki. Można wysłać zapytanie przez formularz, na odpowiedź czeka się bardzo długo - to o co pytam straci znaczenie, ponieważ już nie będzie biletów. Na e-mail od konsultanta nie można odpowiedzieć, trzeba robić nowe zapytanie przez formularz – wszystko chore. Z kolei łączynaspiłka, mija 36 godzin od wysłania wiadomości do nich, oczywiście nikt nie odpisuje. Żałosne!
Podsumujmy, osoba na wózku nie ma możliwości kupić biletów na mecz reprezentacji dla swojej rodziny, bo ktoś wymyślił chory w obsłudze system z szeregiem trudnych wymogów. A jak osoba na wózku wymaga dwóch opiekunów, to co? A jak chce zabrać z sobą rodzinę i przyjaciół, to co?

Brawo PZPN, oby tak dalej!
pete82
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Alekkk » Śr sie 09, 2017 14:40:52

Systemy biletowe są zdecydowanie do poprawki!
Alekkk
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia strona

Powrót do Polska piłka