Największe piłkarskie forum w polskim internecie

Propozycje zmian

Zanim zaczniesz pisać na forum zapoznaj się z regulaminem.

Moderator: Moderatorzy

Propozycje zmian

Postprzez Joopiter » Cz mar 05, 2009 00:50:00

W tym temacie uzytkownicy moga pisac swoje propozycje zmian w Regulaminie.
Ostrzegam jedynie, ze bedziemy ten temat traktowac podobnie jak UdM, czyli wg punktu 23 Regulaminu.
...everything is dust in the wind...
Joopiter
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Sopelek » Cz mar 05, 2009 09:59:38

[quote=Modzel]9. Za zamieszczanie wiadomości bez podania źródła informacji oraz własnego komentarza użytkownik będzie karany ostrzeżeniem.[/quote]
Nie rozumiem o co chodzi w "bez podanego źródła informacji". Czy chodzi tylko o to, jak ktoś, np. kopiuje artykuł z onetu, to ma napisać, że jest z onetu? Czy może chodzi o to, że jak napiszę: "Jerzy Dudek gra w Realu Madryt", to mam napisać, że wiem, np. z jego strony internetowej?
Mień się Giekso, mień! Biały, zieleń, czerń!

GKS BEŁCHATÓW & WKS WIELUŃ & CHELSEA

Życie grozi śmiercią
Sopelek
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Joopiter » Cz mar 05, 2009 16:20:33

Sopelek napisał(a):ie rozumiem o co chodzi w "bez podanego źródła informacji". Czy chodzi tylko o to, jak ktoś, np. kopiuje artykuł z onetu, to ma napisać, że jest z onetu? Czy może chodzi o to, że jak napiszę: "Jerzy Dudek gra w Realu Madryt", to mam napisać, że wiem, np. z jego strony internetowej?

Chodzi o kopiowanie "slowo w slowo" newsow z innych stron/portali. Zauwazylismy juz, ze punkt ten jest troche nieprecyzyjny i zostanie w najblizszym czasie poprawiony.
...everything is dust in the wind...
Joopiter
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez radekzamulacz » So mar 07, 2009 18:16:33

Jestem za zniesieniem ograniczenia wstawiania linkow do postow, a dokladniej ich podswietlenia (nie bardzo wiem jak to sie nazywa, ale chodzi o to ze kiedy klikam to odsyla mnie do strony). Troche to przeszkadza w dziale "Kącik kolekcjonerski"
Zapraszam do mojej galerii autografów.

Link w buttonie WWW
radekzamulacz
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Sopelek » So mar 07, 2009 18:33:56

Nie rozumiem, w czym Ci przeszkadzają hiperłącza?
Mień się Giekso, mień! Biały, zieleń, czerń!

GKS BEŁCHATÓW & WKS WIELUŃ & CHELSEA

Życie grozi śmiercią
Sopelek
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez fokus2 » So mar 07, 2009 21:49:47

Nie rozumiem, w czym Ci przeszkadzają hiperłącza?

Nie hiperłącza, ale ich brak. Pomyślcie o dziale FMowo - CMowym. ;)
Oi oi oi!
Oi oi oi oi!
Pippo Inzaghi!
Segna per noi!
fokus2
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez costuha » Wt mar 10, 2009 23:32:17

Proponuje nowy dzial - Bitwy Składów ! Nikt nie odczul przesytu tych durnych tematow ?? Leszek dal sluszna ironie swoim tematem - To jest prosty sposob na nabicie sobie posta, sam zem uczynil to ze 3 razy.
Jednak jestem stanowczo przeciwko takim tematom. Moze jeszcze dodamy Bitwa Skladow - Filmy, Bitwa Skladow - Pokemony, Bitwa Skladow - Ludobójcy...
Narazie mamy 5 tematow, moze tak jeszcze z 20 ? pewnie inny dzieciak ktoremu sie spodoba pomysl bedzie zakladal inne tamaty tego typu - ogolnie to dziala jak wirus przenoszony przez male IQ do nastepnego ktory jest rownie durny.

It's my time to shine
I can't let nothing hold me back
This ring is my stage

It's my life
and i aint gonna waste it
my dream
You know I gotta chase it
No Fear, No time to go back
I've gotta leave a pint of
blood on that mat
this is it
It's all I got
One Blood
One Heart
One Mind
And one shot
costuha
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez kajdan » Śr mar 11, 2009 00:04:10

costuha napisał(a):To jest prosty sposob na nabicie sobie posta, sam zem uczynil to ze 3 razy.
Jednak jestem stanowczo przeciwko takim tematom. Moze jeszcze dodamy Bitwa Skladow - Filmy, Bitwa Skladow - Pokemony, Bitwa Skladow - Ludobójcy...
Narazie mamy 5 tematow, moze tak jeszcze z 20 ? pewnie inny dzieciak ktoremu sie spodoba pomysl bedzie zakladal inne tamaty tego typu - ogolnie to dziala jak wirus przenoszony przez male IQ do nastepnego ktory jest rownie durny.

1) W Rozrywce nie ma licznika postów.
2) Są 4 takie tematy.
3) Każdy następny zostanie zablokowany, a jego autor ukarany.
Antykomunista jaskiniowy

Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie.
kajdan
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez oranje » Pn kwi 06, 2009 22:09:23

Regulamin napisał(a):30. Zabronione jest również zakładanie kolejnych kont przez obecnie zbanowanych użytkowników. Konta te będą banowane, zaś użytkownikowi przedłużony ban.

Nie lepiej, "W przypadku wykrycia kolejnego konta jednego z użytkowników, lub zbanowanego użytkownika przysługuje permanent ban na wszystkie konta". Odstraszyło by to niektórych przed cwaniakowaniem
oranje
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez mpap » Śr sie 26, 2009 15:18:41

regulamin forum mówi jasno.
9. Za zamieszczanie wiadomości bez podania źródła informacji oraz własnego komentarza użytkownik będzie karany ostrzeżeniem.
dlaczego więc przy podawaniu źródła jest ono "krzyżykowane"?
mpap
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Przema » Cz sie 27, 2009 00:49:55

mpap napisał(a):regulamin forum mówi jasno.
9. Za zamieszczanie wiadomości bez podania źródła informacji oraz własnego komentarza użytkownik będzie karany ostrzeżeniem.
dlaczego więc przy podawaniu źródła jest ono "krzyżykowane"?
Dodac nalezy, ze ten punkt regulaminu i tak jest martwy. Wystarczy wejsc w temat o transferach.
Przema
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez mpap » Cz sie 27, 2009 10:49:39

i cisza... czekam choćby na odpowiedź na PW.
no chyba że jedynym słusznym źródłem wartym cytowania jest http://www.pilkanozna.pl
mpap
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez eMeFCe » Cz sie 27, 2009 11:38:59

mpap napisał(a):i cisza... czekam choćby na odpowiedź na PW.
no chyba że jedynym słusznym źródłem wartym cytowania jest http://www.pilkanozna.pl
To wina redakcji tygodnika. Tak sie boją konkurencyjnych serwisów, że 99% adresów www jest ocenzurowane. Jak podajesz źródło wstaw w nie np. kropke.

http://www.90min.ut.pl albo 90.minut..pl
"Janey pyta czy opuszczę ją teraz, gdy jestem tak potężny jak Bóg. Mówię jej, że nie sądzę by Bóg istniał, ale jeśli istnieje to ja nie jestem do niego podobny" Dr Manhattan
eMeFCe
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez mpap » Cz sie 27, 2009 11:50:41

Dziękuję za odpowiedź :)
mpap
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez m » So cze 26, 2010 21:23:54

Usunięcie limitu postów aby założyć temat by się przydało.
m
Moderator
Moderator

Postprzez chandleer » Cz wrz 30, 2010 18:35:15

Ja bym usunął przede wszystkim ostrzeżenia. Raz, że wywołują niewygodną presję na użytkowników, a dwa, że niszczą mi całkowicie wystrój lewej strony mojego panelu.

Z góry dzięki za usunięcie.
'Moja prawa strona się cofa. Środek w odwrocie... Sytuacja jest idealna. Będę atakował.'

Ferdynand Foch
chandleer
Użytkownik
Użytkownik

Propozycje zmian

Postprzez noms-El » So lip 30, 2011 19:42:49

Nie da się ukryc ze w najblizszym czasie potrzebna jest metamorfoza forum. Z checia dowiem sie jakie macie propozycje odnosnie zmian z punktu widzenia uzytkownika zmian dotyczacych wygladu i funkcjonalnosci forum - nic zwiazanego z n, z odpowiedziami, etc
noms-El
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez simian raticus » Śr sie 03, 2011 22:18:07

Dziadowskie forum macie! Do sygnaturki nie można wstawić img z Xfire albo gejmkarda plejstejszynowego! Jakby to miliardy tetrabajtów pożerało! :oops:
"Kopali tę piłkę pół życia swego biegając niczym w transie po trawie zielonej. . . gonili jak głupcy i nic nie ugrali! Kości gruchały, a karetki na syglane sunęły do nich oplacone z podatków naszych! A można przecież było w komara ciąć!.
simian raticus
Użytkownik
Użytkownik

Re: Propozycje zmian

Postprzez Łukasz Konstanty » Cz sie 04, 2011 15:59:12

noms-El napisał(a):Nie da się ukryc ze w najblizszym czasie potrzebna jest metamorfoza forum. Z checia dowiem sie jakie macie propozycje odnosnie zmian z punktu widzenia uzytkownika zmian dotyczacych wygladu i funkcjonalnosci forum - nic zwiazanego z n, z odpowiedziami, etc

A my z chęcią dowiemy się, jakich zmian oczekujesz Ty, jak i inni użytkownicy forum. Wszelkie propozycje zostaną rozpatrzone. :)
Łukasz Konstanty
Administrator
Administrator

Postprzez m » So sie 06, 2011 11:08:25

Łukasz Konstanty napisał(a):
noms-El napisał(a):Nie da się ukryc ze w najblizszym czasie potrzebna jest metamorfoza forum. Z checia dowiem sie jakie macie propozycje odnosnie zmian z punktu widzenia uzytkownika zmian dotyczacych wygladu i funkcjonalnosci forum - nic zwiazanego z n, z odpowiedziami, etc

A my z chęcią dowiemy się, jakich zmian oczekujesz Ty, jak i inni użytkownicy forum. Wszelkie propozycje zostaną rozpatrzone. :)

Zapomniałeś tylko dodać, że rozpatrzenie jest u was równoznaczne z odrzuceniem.
m
Moderator
Moderator

Postprzez Łukasz Konstanty » So sie 06, 2011 13:22:29

m napisał(a):Zapomniałeś tylko dodać, że rozpatrzenie jest u was równoznaczne z odrzuceniem.

To Ty tak twierdzisz, ze względu na to, że bodaj dwie czy trzy twoje sugestie zostały odrzucone. A może masz urazę, że nie dostałeś "władzy"? Mniejsza z tym - powtarzam: każda sugestia zostanie rozpatrzona, co nie jest równoznaczne z tym, że wszystkie propozycje zostaną wprowadzone w życie.
Łukasz Konstanty
Administrator
Administrator

Postprzez m » Pn sie 08, 2011 10:17:16

Łukasz Konstanty napisał(a):
m napisał(a):Zapomniałeś tylko dodać, że rozpatrzenie jest u was równoznaczne z odrzuceniem.

To Ty tak twierdzisz, ze względu na to, że bodaj dwie czy trzy twoje sugestie zostały odrzucone. A może masz urazę, że nie dostałeś "władzy"? Mniejsza z tym - powtarzam: każda sugestia zostanie rozpatrzona, co nie jest równoznaczne z tym, że wszystkie propozycje zostaną wprowadzone w życie.

Nie mam żadnej 'urazy'. Jeśli sam bym nie zrezygnował to pewnie nadal byłbym modem. Odrzucenie moich propozycji? Owszem ale od Ciebie dowiedziałem się jedynie, że linki nadal działać nie będą. Argumentacja - nie bo nie.
Domyślam się więc, że inne moje postulaty też przepadły? No cóż może jakoś obejdę się bez IMG oraz blokady avatarów. Dzięki braku tego drugiego będę teraz przynajmniej bardziej zauważalny :)

P.S. Seba pisał jakiś czas temu o nowościach - gdzie one są?

P.S.2 Moglibyście włączyć licznik w Typerze.
m
Moderator
Moderator

Postprzez Łukasz Konstanty » Śr sie 10, 2011 17:57:50

Słucham więc twoich propozycji:
Pozostałe kwestie: Limit na obrazki został wprowadzony, ale widocznie, jest nadal zbyt duży, dlatego też zostanie zmniejszony.
Co do typera - zajmiemy się tym
Z innych spraw - mamy zamiar zająć się tematami nieaktualnymi, przesunąć je do archiwum, a niektóre usunąć, by ułatwić poruszanie się po forum.
Robimy też wiele innych "rzeczy" zarówno na stronie jak i forum, wiele z nich jest ważnych, ale niewidocznych na pierwszy rzut oka. Nie widzę potrzeby, by wszystko opisywać.
Jeszcze jakieś pytania i sugestie?
Pozdrawiam
Łukasz Konstanty
Administrator
Administrator

Postprzez m » Cz wrz 08, 2011 22:24:59

Wszedłem na forum po miesiącu i co? Nic.
m
Moderator
Moderator

Postprzez jonathano » N lis 20, 2011 19:28:51

m napisał(a):Usunięcie limitu postów aby założyć temat by się przydało.

Zdecydowanie zgadzam się z kolegą, jestem nowy, założyłem tu konto głównie po to by zadać jedno pytanie na które odpowiedzi nie mogłem znaleźć nigdzie...
Ale ku mojemu zdziwieniu po spróbowaniu założenia tematu wyskoczył mi komunikat - masz za małą ilość postów żeby móc założyć temat...
Trochę to bez sensu...
jonathano
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Gurallek » Wt sie 28, 2012 22:17:18

witam

bardzo bym prosił o dodanie Tapatalka
Gurallek
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez LiverFan4 » N gru 30, 2012 02:04:53

Może na forum nie siedzi zbyt dużo osób, ale przydałby się jakiś shoutbox albo chat na stronę główną. Żeby było takie miejsce do pogawędek czy luźnych rozmów.
LiverFan4
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez glodzilllaaa » Pn gru 31, 2012 20:54:00

to nie jest dobry pomysł
jak masz coś do powiedzenia powiedz to przy wszystkich, to jest forum a nie portal społecznościowy
glodzilllaaa
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez LiverFan4 » Pn gru 31, 2012 23:11:54

Tyle, że ja mówię po prostu o miejscu do pogawędek. Takie shoutboxy na wielu forach polepszają stosunki między użytkownikami.
LiverFan4
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Łukasz Konstanty » Cz sty 03, 2013 11:56:59

W najbliższym czasie nie planujemy wprowadzenia proponowanej przez ciebie zmiany. Być może jednak w przyszłości do tematu powrócimy. Prośba - prześlij mi na pw link do miejsca, gdzie taki shoutbox funkcjonuje
Łukasz Konstanty
Administrator
Administrator

Postprzez Szaku » Wt sty 29, 2013 15:12:14

Łukasz mozesz powiedziec czy dostales ode mnie PW bo ciagle widnieje u mnie w folderze''do wyslania'' a nie ma jej w folderze ''wyslane''? Gdzie sie ustawia aby wiadomosc zostala od razu wyslana?
Szaku
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez Łukasz Konstanty » Wt sty 29, 2013 16:48:21

Odpowiedź wysłałem na pw
Łukasz Konstanty
Administrator
Administrator

Postprzez Jankes » Wt lip 16, 2013 22:50:39

Jeżeli chodzi o zmiany to proponuję aby avatary obok posta umieścić między np. "Youth team" a liczbą postów.
Obrazek
Jankes
Użytkownik
Użytkownik

Powrót do Regulamin forum